1976'dan bugüne ...

Hidrofor genleşme tankları ve ısıtma sektörüne yönelik membran üretimi yapmaktayız.

MEMBRAN ÜRETİYORUZ

Hakkımızda


Hakkımızda

Firmamız, 1976 yılında muhtelif kauçuk ürünler ve komponentlerinin üretim ve satış hizmetini vermek üzere kurulmuş olup, günümüze gelindiğinde sahip olduğu teknoloji, hammadde ve üretim aşamasındaki deneyimi ile hidrofor genleşme tankları ve ısıtma sektörüne yönelik membran üretimi yapmaktadır.

Her geçen gün genişleyen ürün gamının tamamı özgün olarak üretilmekle beraber, firmamız bünyesinde her türlü özel ürün imal edilebilmekte ve her geçen yıl yenilenen teknolojiye sahip labaratuarımızda üretim öncesi ve sonrası kalite devamlılığı sağlanmaktadır.

Misyonumuz

Son teknoloji ve yeniliklerin kullanıldığı üretimimiz ve uygun hammadde seçimi ile müşterilerin her türlü taleplerine cevap verebilmek, üretimin her aşamasında uzmanlaşmış kadromuz ile kalite ve güven devamlılığını sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Vizyonumuz

Sahip olduğumuz hammadde – üretim teknolojisi ve deneyimimizle ulusal pazardaki tek yerli üretici vasfımızı korumak ve uluslararası pazarda büyüyerek, saygın firmalar arasında yer almaktır.

http://euromax.com.tr/tr/euromax-hakkinda_s_20